22.04.2024

ORLEN Ochrona: Nowe perspektywy na Płockich Targach Kariery 2024

W sercu przemysłowego Płocka, gdzie innowacja spotyka się z tradycją, ORLEN Ochrona zaprezentowała swoje nowoczesne oblicze podczas Płockich Targów Kariery i Aktywności Zawodowej 2024 w Hali Widowiskowo-Sportowej ORLEN ARENA w Płocku.

Wśród wielu wystawców, to właśnie ORLEN Ochrona przyciągała uwagę odwiedzających, prezentując nie tylko swoje usługi, ale i nową filozofię w podejściu do bezpieczeństwa. W dobie cyfryzacji i automatyzacji, ORLEN Ochrona stawia na rozwój technologiczny i edukację. Demonstrując najnowsze systemy monitoringu i ochrony zdalnej, spółka pokazała, jak technologia może wspierać człowieka w zapewnieniu bezpieczeństwa.

Targi pracy były również okazją do podkreślenia znaczenia ciągłego kształcenia i rozwoju zawodowego. ORLEN Ochrona zaprezentowała programy szkoleniowe dla swoich pracowników, podkreślając, że inwestycja w ludzi jest kluczem do sukcesu w każdej branży. Stoisko ORLEN Ochrony stało się miejscem spotkań i rozmów między przedstawicielami różnych pokoleń. Dyskusje na temat oczekiwań zawodowych i perspektyw pracy w ochronie pokazały, że spółka jest otwarta na różnorodność i wymianę doświadczeń.

ORLEN Ochrona na Płockich Targach Kariery 2024 udowodniła, że jest spółką, która nie tylko chroni, ale i inspiruje. Przez połączenie tradycji z nowoczesnością, firma pokazuje, że bezpieczeństwo to nie tylko ochrona, ale i rozwój, edukacja oraz dialog.

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie naszą spółką. Do zobaczenia za rok!