02.07.2024

Targi Eurosatory 2024

W czerwcu 2024 roku przedstawiciele ORLEN Ochrona wzięli udział w międzynarodowych targach Eurosatory w Paryżu jako goście honorowi. Targi Eurosatory uznawane są za jedne z największych i najważniejszych w zakresie obronności oraz bezpieczeństwa na świecie, które odbywają się w cyklu co dwa lata w Paryżu. W bieżącym roku wystawiło się ponad 1700 wystawców z całego świata, w tym przedstawiciele rządów, sił zbrojnych, przemysłu obronnego oraz firm technologicznych.

Podczas targów Eurosatory 2024, ORLEN Ochrona miała okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony. Firma skupiła się na innowacyjnych technologiach, które mogą znacząco poprawić efektywność działań ochroniarskich. Wśród prezentowanych rozwiązań znalazły się zaawansowane systemy monitoringu, drony oraz nowoczesne oprogramowanie do zarządzania bezpieczeństwem. Wizyta na Eurosatory była również doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz umocnienia istniejących relacji z partnerami z branży obronnej. Przedstawiciele ORLEN Ochrona uczestniczyli w licznych spotkaniach i konferencjach, gdzie omawiano najnowsze trendy i wyzwania stojące przed sektorem bezpieczeństwa. Jednym z kluczowych elementów wizyty była wymiana doświadczeń z innymi firmami i instytucjami obecnymi na targach. ORLEN Ochrona miała możliwość zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi oraz praktykami stosowanymi przez liderów branży. Dzięki temu spółka może jeszcze lepiej dostosować swoje usługi do potrzeb klientów i wyzwań współczesnego świata.

Udział ORLEN Ochrona w targach Eurosatory 2024 to ważny krok w kierunku dalszego rozwoju i umacniania pozycji spółki na rynku międzynarodowym. Dzięki prezentacji nowoczesnych technologii oraz nawiązaniu nowych kontaktów biznesowych, ORLEN Ochrona pokazuje, że jest gotowa sprostać wyzwaniom przyszłości i zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa swoim klientom.